ABD’nin konuştuğu adama büyü yaptılar

Ayini düzenleyenler arasında yer alan Dakota Bracciale, yapılan büyünün ayrıntılarını veremeyeceklerini ancak bunun, “Brett Kavanaugh’nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmayı, zarar vermeyi ve başarısız olmasını sağlamayı” amaçladığını söyledi.

Organizatörler, büyünün ne zaman etkisini göstereceği yönündeki bir soruya ise bunun en kısa zamanda olmasını beklediklerini belirterek, “Bununla birlikte bu tarz durumlarda kesin bir takvim vermek mümkün değil” yanıtını verdiler.

kavanaugh-ayin-reuters2

Onlarca kişinin katıldığı ayin, internet üzerinden de canlı yayınlandı.

kavanaugh-ayin-reuters3

California eyaletinden Katolik Rahip Gary Thomas da bugün düzenleyeceği ayinde büyünün bozulması için dua edeceğini açıkladı.

kavanaugh-ayin-reuters4

Kavanaugh, Trump tarafından aday gösterildikten sonra taciz iddialarının hedefi olmuş, ancak ‘net kanıt’ ortaya sürülememesi üzerine Yüksek Mahkeme üyeliğine seçilmişti.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir